Blizgios lubos

blizgios itempiamos lubos 2

Blizgios įtempiamos lubos

Blizgios įtempiamos lubos jūsų interjerą padarys išskirtiniu ir stulbinančiu! Blizgios lubos išsiskiria tuo, jog jų tekstūra panaši į veidrodinį ar lakuotą paviršių. Šis paviršius subtiliai atspindi visas patalpoje esančias detales. Dėl šios priežasties, šio tipo įtempiamos lubos vizualiai pakeičia, padidina ir praplečia erdvę, o veidrodinis paviršius suteikia patalpai prabangos ir išskirtinumo.

Visos mūsų siūlomos įtempiamos lubos→

  • Mes dirbame Vilniuje ir Kaune
  • Atliekame ir mažų patalpų montavimą (Virtuvėje, Vonioje, WC, ir t.t.)
  • Darbų atlikimas per 3-10 darbo dienas
  • Dirbame ir senos statybos pastatuose
  • Rezervuokite laiką matavimams → +370 647 47 647

Įtempiamų Lubų Kainos

Žemiau pateikiame apytikslias paslaugų kainas. Galutinė paslaugų kaina yra pateikiama kiekvienam klientui individualiai po atliktų matavimų.
Plotas m2 *Kaina, €
1 kambario butas (32kv) nuo €450
2 kambariu butas (44kv) nuo €650
3 kambariu butas (56 kv) nuo €850
Gyvenamasis namas (80 kv) nuo €1250
*Nurodyta kaina nėra Bendrovės oferta (pasiūlymas) Klientui sudaryti sutartį ir neįpareigoja Bendrovės tokio sandorio sudaryti.
Blizgios įtempiamos lubos yra populiarus pasirinkimas, kai norima sukurti prabangią ir modernią patalpą. Šios lubos yra gaminamos iš PVC plėvelės, kuri yra padengta aliuminio arba plastmasinio karkaso, kuris tvirtinamas prie sienų. PVC plėvelės tankis yra toks didelis, kad lubos yra itin patvarios ir atsparios vandeniui. Blizgios lubos yra labai saugios ir patikimos, todėl jos gali būti montuojamos bet kokiame name ar bute.

Blizgių lubų montavimas

Blizgios lubos gali būti montuojamos įvairiose patalpose, tačiau jos yra itin efektingos svetainėje ar mažose patalpose, tokiose kaip vonios kambarys ar tualetas, kadangi jos vizualiai padidina mažų patalpų erdvę. Taip pat šio tipo lubos dažnai naudojamos baseinuose, kadangi jos nuostabiai atspindi vandenį ir sukuria stulbinantį atspindį.

Jeigu planuojate montuoti įtempiamas lubas visiškai naujoje patalpoje, pirmiausia turite užtikrinti, kad sienos būtų atlaisvintos nuo statybinių šiukšlių, įrengta elektros instaliacija, ventiliacija ir kitos angos. Be to, būtina užtikrinti, kad šviestuvų montavimo vieta ir sienų perimetras liktų nepakitę. Jeigu lubos bus montuojamos seniau įrengtoje patalpoje, turite atsargiai išnešti visus daiktus, kurie gali trukdyti lubų montavimui.