satinines itempiamos lubos 2

Satininės lubos

matines itempiamos lubos 2

Matinės lubos

pusiau skaidrios itempiamos lubos 2

Pusiau skaidrios lubos

itempiamos lubos su nuotrauka 3

Lubos su nuotrauka

blizgios itempiamos lubos 2

Blizgios lubos

medziagines itempiamos lubos 3

Medžiaginės lubos

 • Mes dirbame Vilniuje ir Kaune
 • Atliekame ir mažų patalpų montavimą (Virtuvėje, Vonioje, WC, ir t.t.)
 • Darbų atlikimas per 3-10 darbo dienas
 • Dirbame ir senos statybos pastatuose
  Rezervuokite laiką matavimams → +370 647 47 647

Įtempiamų Lubų Kainos

Įtempiamų lubų kainos Vilniuje ir Kaune gali būti pateiktos tik apytiksliams skaičiavimams  paslaugai apskaičiuoti. Galutinė paslaugų kaina yra pateikiama kiekvienam klientui individualiai po atliktų matavimų.

Plotas m2 *Kaina, €
1 kambario butas (32kv) nuo €450
2 kambariu butas (44kv) nuo €650
3 kambariu butas (56 kv) nuo €850
Gyvenamasis namas (80 kv) nuo €1250

*Nurodyta kaina nėra Bendrovės oferta (pasiūlymas) Klientui sudaryti sutartį ir neįpareigoja Bendrovės tokio sandorio sudaryti.

Kokybiškos įtempiamos lubos namams visoje Lietuvoje

Įtempiamos lubos – tai karkasinio tipo konstrukcija dažniausiai gaminama iš metalo arba plastiko, kokybiškai padengta specialiu medžiaginiu audiniu arba PVC plėvelės sluoksniu.

Paprastai minėta plėvelė arba audinys yra montuojami keletą centimetrų žemiau pagrindinių lubų, taip paslepiant visus lubų trūkumus ir užtikrinant dar labiau patrauklesnį aplinkos vaizdą namuose.

Iš esmės nebūtų klaida sakyti, jog įtempiamų lubų profiliai iš medžiagos audinio, satino, blizgūs ar matiniai jų variantai yra puikus pasirinkimas tiems pirkėjams kurie ieško ilgaamžio sprendimo luboms ir vertina aukštą produkto kokybę.

Galėsite būti tikri, jog šis lubų variantas net ir praėjus dešimčiai metų, toliau atrodys puikiai ir išlaikys savo pagrindines savybes.

MB „Lubų Menas“ – ilgametę patirtį turinti įmonė, kurios specializacija – įtempiamų lubų sprendimai ir jų įrengimas namams visoje Lietuvoje. Leiskite mūsų komandos specialistams susipažinti su jūsų projektu ir pasiūlyti geriausią lubų sprendimą!

Kokias paslaugas siūlo mūsų įmonė?

 • Įtempiamų lubų projektai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje (satininės, blizgios, matinės, su nuotrauka ar paprastos medžiaginės) nuo nulio iki galutinio produkto.
 • Įtempiamų lubų montavimas, pilnas įrengimas pagal visus standartus. Greitai ir kokybiškai atliekami darbai per 1–2 dienas.
 • Nemokamas lubų matavimas projekte ir greita sąmata.
 • Profesionalios konsultacijos iš patyrusių specialistų, turinčių ilgametę lubų montavime. Patarsime dėl tinkamiausios medžiagos, priedų, apšvietimo sprendimų, tam, kad naujos lubos atitiktų visus lūkesčius.

Pagrindinės mūsų siūlomų įtempiamų lubų rūšys

Satininės lubos

Ko gero pagrindinis lubų iš satino bruožas yra ypatingas, akiai patrauklus jų blizgesys ir tekstūra kuri primena prabangųjį satino audinį. Tačiau iš tikrųjų šis lubų variantas yra pagamintas iš PVC plėvelės. Tai suteikia luboms ne tik gerą išvaizdą, tačiau kartu užtikrina jų kokybę ir ilgaamžiškumą.

Paprastai satininės įtempiamos lubos yra montuojamos miegamajame, vaikų kambaryje, svetainėje, vonioje ir kitose gyvenamosiose patalpose.

Būtent jų patrauklios tekstūros dėka, labai lengvai galima susikurti itin patrauklų vaizdą kambarių interjeruose.

satinines lubos

Matinės lubos

Matinėms įtempiamoms luboms taip pat yra būdinga iš PVC plėvelės pagaminta konstrukcija.

Tai, be abejonės, yra idealus pasirinkimas tiems, kas siekia sukurti minimalistinį ar klasikinį interjerą kuriame nėra daug iššokančių dekoro elementų, o lubos nėra pagrindinis vaizdinis akcentas.

Šio tipo lubas yra būdinga montuoti ne tik gyvenamosiose patalpose tokiose kaip vaikų kambarys, svetainė ar miegamasis, tačiau kartu ir viešose erdvėse tokiose kaip biurai ar komercinės patalpos.

Apart puikios išvaizdos kurią padeda užtikrinti PVC plėvelės sluoksnis, pastarasis lubų variantas taip pat pasižymi puikiu atsparumu įvairiems aplinkos veiksniams, drėgmei ir montavimo paprastumu dėl savo lygaus paviršiaus.

Verta žinoti ir tai, jog tokios lubos taip pat neatspindi iš aplinkinių šaltinių ateinančios ar natūralios saulės šviesos, kas taip pat prisidės prie jaukesnės aplinkos kūrimo.

Lubos su nuotrauka (fotospauda)

Mėgstantiems modernumą biuro, sodo pastato ar buto aplinkoje, įtempiamos lubos su nuotrauka gali būti puikus, jūsų dėmesio vertas variantas.

Tai nėra tik šiandieninis mados šauksmas, o rimtas, didesnį jaukumą ir komfortą kambaryje užtikrinantis įtempiamų lubų variantas.

Biuro, buto ar kambario aplinka nėra didelė ir norite jai suteikti didesnės erdvės jausmą? Šis variantas yra puiki alternatyva baltos spalvos lubų plytelėms ar įprastoms balintoms luboms.

Be to, šių įtempiamų lubų montavimo principas yra visiškai standartinis, todėl čia galima užtikrinti greitus įrengimo darbus.

Verta paminėti ir tai, jog lubos su fotospauda yra ir itin ekologiškos, na o šis faktorius yra pažymėtas atitinkamu produkto sertifikatu.

Medžiaginės lubos

Standartinės ar kelių lygių medžiaginės lubos yra ko gero populiariausias įtempiamų lubų variantas rinkoje.

Pagrindinė jų struktūra yra pagaminta iš poliesterio siūlų kurie gamybos proceso metu, papildomai yra impregnuojami poliuretanu. Iš esmės galima sakyti, jog tai yra tekstilinės kilmės lubos suteikiančios kambario aplinkai daugiau lengvumo, minkštumo ir jaukumo.

Pats lubų paviršius taip pat gali būti papildytas antistatiniu sluoksniu, kuris neleis kauptis šiukšlėms, dulkėms ir pratekėti drėgmei.

medziagines lubos

Pusiau skaidrios lubos

Taip šios lubos yra vadinamos dėl jų struktūroje integruotų LED juostų ir pastarųjų išdėstymo ypatybių.

Šviestuvų sukurtos juostos, bet kokiame kambaryje sukelia įspūdį tarsi lubos kybotų ore ir padalija interjero vaizdą ir keletą zonų.

Nors tokie sprendimai populiarėja ir namuose bei butuose, kol kas dažniausiai šis sprendimas dažniausiai sutinkamas įvairiose viešose erdvėse – restoranuose, naktiniuose klubuose, baruose ir t.t.

Ypač toks lubų tipas pasitarnauja tokiose vietose kur erdvės nėra daug, kadangi šviesa padės ją išplėsti.

Pagrindiniai įtempiamų lubų privalumai

Paprastas ir greitas montavimas

Ko gero pagrindinis šių lubų privalumas yra tame, jog labai paprastai ir greitai galima atlikti jų įrengimo darbus.

Lubų struktūra yra sudaryta tik iš dviejų komponentų – audinio ir tvirtinimo profilio, todėl paprastai per 1-2 dienas galima pilnai įgyvendinti šį projektą.

Tvirta struktūra ir ilgaamžiškumas

Įtempiamas lubas verta rinktis ir dėl jų patikimumo.

Tvirta lubų struktūra pasižymi puikiu atsparumu įtrūkimams, deformacijai, dulkių kaupimuisi, o taip pat ir drėgmės iš aplinkos poveikiui.

Taigi, renkantis tokį lubų variantą, galėsite būti garantuoti struktūros ilgaamžiškumu.

Visuomet švarios ir lygios lubos

Dulkių sluoksniai ant lubų – itin dažnai buitinėje aplinkoje pasitaikantis dalykas.

Unikalus pagaminimo principas ir naudojamos medžiagos užtikrins, jog paviršius visada bus lygus bei švarus.

Ilgametė garantija

Visiems tokių lubų variantams gamintojai suteikia ilgametę garantiją, todėl galėsite būti tikri, jog investavote į patikimą gaminį.

Su minimalia priežiūra, tokios lubos tarnaus ilgus metus į priekį.

Gausu variantų visiems biudžetams

Pažanga šių lubų gamybos technologijose per pastaruosius metus, jų variantus padarė kur kas prieinamesniais.

Kaip pavyzdys, įtempiamų lubų kvadrato kaina mūsų parduotuvėje yra vos 9.99 €/m2.

Kodėl verta rinktis „Lubų Menas“ komandą?

 1. Ilgametė patirtis – mūsų komandoje dirba tik kvalifikuoti, ilgametę patirtį šių sprendimų įgyvendinime turintys specialistai. Mūsų siekis – jog kiekvienas klientas liktų patenkintas.
 2. Rūpestis ir dėmesys klientui – visuomet atsižvelgiame į individualaus kliento poreikius, lūkesčius būsimam lubų projektui. Kruopščiai įvertinus visus niuansus, pasiūlome patį geriausią įmanomą variantą.
 3. Produktų kokybė – prekiaujame tik aukščiausios kokybės, sertifikuotomis vokiškomis lubų dangomis. Galime užtikrinti, jog lubos iš mūsų įmonės tarnaus ilgus metus į priekį.