Satininės lubos

satinines itempiamos lubos 2

Įtempiamos satininės lubos skiriasi nuo blizgių ir matinių lubų tuo, kad jos dalinai atspindi šviesą, kuri patenka ant įtempiamų lubų, atspindėjimas. Parinkus tinkamą apšvietimą, šio tipo lubos gali labai originaliai atspindėti šviesą ir taip ne tik pripildyti patalpą šviesos bei jaukumo, tačiau ir sukurti itin įspūdingą vaizdą!

Visos mūsų siūlomos įtempiamos lubos→

Dienos šviesoje satininės įtempiamos lubos atrodo lyg paprastos baltos niekuo neišsiskiriančios lubos, tačiau įjungus dirbtinį šviesos šaltinį, t.y. šviestuvą, jos tampa šviesesnės dėl jau minėtos šviesos atspindėjimo savybės. Priklausomai nuo žiūrėjimo krypties, šviesos šaltinio krypties ir jo intensyvumo lubos atrodys vis skirtingai ir vis savitai įdomios.

Satininių lubų medžiaga

Šio tipo lubos savo išvaizda labai primena satininį audinį. Dėl šios priežasties jos ir gavo savo pavadinimą. Patalpoje, kurioje jos yra sumontuotos, sukuriamas jaukumo pojūtis.

Satininės tipo įtempiamos lubos yra pagamintos iš PVC plėvelės, kuri turi daug privalumų. Šioje medžiagoje nesikaupia drėgmė ir ji net gali atlaikyti vandenį, jei jūsų kaimynai netikėtai užlietų jūsų butą. PVC plėvelė, priešingai nei dažai, neskilinėja ir neblunka, todėl įtemptos lubos net ir praėjus dešimčiai metų, išliks nepakitę. Be to, dėka greito montavimo, kuris beveik nesukelia darbinių šiukšlių, ir konkurencingos kainos, jau po 1 ar 2 dienų jūs galėsite džiaugtis nuostabiomis įtempiamomis lubomis.

Kaip ir blizgios ar matinės įtempiamos lubos, taip ir satininės gali būti įvairių spalvų ir faktūrų. Nepriklausomai nuo spalvos, šio tipo įtempiamos lubos atrodys jaukiai ir santūriai.

Satininės lubos gražiausiai atrodys tamsiuose kambariuose, kuriuose yra mažai natūralios šviesos. Montuojant tokias lubas ir parinkus tinkamą apšvietimą, patalpos taps šviesios ir jaukios. Satininės lubos puikiai tiks svetainėje, vaikų kambaryje, miegamajame, virtuvėje, koridoriuje ir kitose patalpose. Taip pat jos suteiks jaukumo ir puošnumo grožio salone ar darbo erdvėje.

  • Mes dirbame Vilniuje ir Kaune
  • Atliekame ir mažų patalpų montavimą (Virtuvėje, Vonioje, WC, ir t.t.)
  • Darbų atlikimas per 3-10 darbo dienas
  • Dirbame ir senos statybos pastatuose
  • Rezervuokite laiką matavimams → +370 647 47 647

Įtempiamų Lubų Kainos

Žemiau pateikiame apytikslias paslaugų kainas. Galutinė paslaugų kaina yra pateikiama kiekvienam klientui individualiai po atliktų matavimų.
Plotas m2 *Kaina, €
1 kambario butas (32kv) nuo €450
2 kambariu butas (44kv) nuo €650
3 kambariu butas (56 kv) nuo €850
Gyvenamasis namas (80 kv) nuo €1250
*Nurodyta kaina nėra Bendrovės oferta (pasiūlymas) Klientui sudaryti sutartį ir neįpareigoja Bendrovės tokio sandorio sudaryti.