Pusiau skaidrios lubos

pusiau skaidrios itempiamos lubos 2

Pusiau skaidrios lubos

Skaidrios įtempiamos lubos dažniausiai derinamos su LED šviestuvais. Šiuo metu tai yra vienas iš moderniausių lubų sprendimų. Tai unikalus ir nestandartinis sprendimas tiems, kurie ieško išskirtinumo.

Visos mūsų siūlomos įtempiamos lubos→

Šios lubos yra pagamintos iš PVC plėvelės su 50 proc. permatomumu. Dažnai jos derinamos su kitų tipų įtempiamomis lubomis, dažniausiai pasirenkant matinio paviršiaus variantą. Šviesa, sklindanti iš šios plėvelės, sukuria įspūdingą efektą. Pusiau skaidrios lubos dažniausiai naudojamos aukštų lubų patalpose, pvz., prieškambariuose ar svetainėse.

Pusiau skaidrių lubų privalumai:

Jų privalumas yra dalinis skaidrumas, todėl dažnai suderinamos kelios skirtingos spalvos lubos greta vienos kitos, kur sukuriamas unikalus ir išskirtinis vaizdas, nebereikalingas papildomas dekoro akcentas. Šios lubos paprasčiausiai tampa svarbiausiu interjero detaliu, ir belieka tik nuspręsti dėl šviestuvų, kurie dažniausiai pasirenkami minimalistinio stiliaus, taip puikiai harmonizuojantys su tokiais unikaliais lubomis.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie įtempiamas lubas ir jų rūšis, rekomenduojame konsultuotis su patyrusiais specialistais, kurie jas montuoja. Jie padės jums pasirinkti tinkamą variantą, paaiškins svarbiausius skirtumus ir teiks priežiūros rekomendacijas. Tai ženkliai pagreitins vidaus apdailos sprendimų priėmimą.

  • Mes dirbame Vilniuje ir Kaune
  • Atliekame ir mažų patalpų montavimą (Virtuvėje, Vonioje, WC, ir t.t.)
  • Darbų atlikimas per 3-10 darbo dienas
  • Dirbame ir senos statybos pastatuose
  • Rezervuokite laiką matavimams → +370 647 47 647

Įtempiamų Lubų Kainos

Žemiau pateikiame apytikslias paslaugų kainas. Galutinė paslaugų kaina yra pateikiama kiekvienam klientui individualiai po atliktų matavimų.
Plotas m2 *Kaina, €
1 kambario butas (32kv) nuo €450
2 kambariu butas (44kv) nuo €650
3 kambariu butas (56 kv) nuo €850
Gyvenamasis namas (80 kv) nuo €1250
*Nurodyta kaina nėra Bendrovės oferta (pasiūlymas) Klientui sudaryti sutartį ir neįpareigoja Bendrovės tokio sandorio sudaryti.